niaboss707
niaboss707
03-03-2021
Mathematics
contestada
I need help. I’m so slow
Respuesta :
22nlin
22nlin
03-03-2021
Answer:
16 units
Step-by-step explanation:
3+3+5+5=16
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 68+ )
Otras preguntas
If a 21 ounce box of cereal costa $2.94,what is the unit price.
what is the formula for a cylinder and a circle?
Find all points having an x-coordinate of 4 whose distance from the point (-2,-1) is 10
what are three major water problems in southwest asia?please help!
how do I solve for x in x^2 - 8x + 12 = 0 using factoring?
Are many valuable minerals found in or near areas of volcanic activity and mountain building?
why did texans drive their cattle to towns in the midwest
1.How would you describe a person that wants to help his family ? 2. How would you describe a person that is hopeful?
luke jogged a total of 56.5 miles last week. if luke jogged the same distance,d, each day for 3 days and half that distance on each of the reamaining days, whic
What are 5 pros and cons of living in sparta and athens in greece?