AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

What 3 pieces of data would you expect to see for a developing country
Evaluate: Find the common ratio
Examine a partial order relation where is the relation on the set of people such that if and are people and is older than .
Which of the following statements about risks of investing in variable life funds is TRUE?
The 4th and 3rd terms. of two GoP₂ (A and B) are 36 and 54 respectively. The ratio of the first team of A to that of B is Find : (i) the value of a 2a 3a. (i) t
the ratio between the lengths of the edges of two cubes are in the ratio 3:2. find the ratio between their total surface area
WILL GIVE BRAINLIEST FOR QUICK ANSWERS!! I RATE WELL FOR GOOD ANSWERS!!
- Shreya said,"I was playing tennis when the accident occurred." change into indirect speech​
A particle is displaced from (2,0,2) to (5,4,2) under influence of force . if w is work done (in j) then what is value of w/20?
-6+4x= -9 solve the following equation