chlo8928 chlo8928
  • 03-08-2017
  • Business
contestada

If job p includes 20 units, what is its unit product cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-08-2017
I think the answer will be $12,500 I believe
Answer Link

Otras preguntas

what is an repeated decimal equivalency to the fraction 8/9
what is an repeated decimal equivalency to the fraction 8/9
Which condition was most necessary for a monarch to gain power? why?
Solve for the variable X=5y for y
what is an repeated decimal equivalency to the fraction 8/9
A tourist being chased by an angry bear is running in a straight line toward his car at a speed of 4.00 m/s. The car is a distance d away. The bear is 37.2 m
A dress on sale in a shop is marked at $D. During the discount sale its price is reduced by 15%. Staff are allowed a further 10% reduction on the discounted pr
22/100 in simplest form?
A tourist being chased by an angry bear is running in a straight line toward his car at a speed of 4.00 m/s. The car is a distance d away. The bear is 37.2 m
Angela can swim 1,700 meters in 40 minutes. What is Angela's unit rate