HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Book Review Directions: Fill in all required fields. Book Title: Author: Number of Pages: Summary of the Plot (1 paragraph of 6-8 sentences): Who is the Protago
PLEASE HELP!!! 50 POINTS What is the relationship between individual |-1 and individual |||-2?​
According to CA law, who are forbidden from using a cellular phone including hands-free devices while driving? 1) Only teenagers 2) Only adults 3) Both teenager
After cooking chicken on the bone, why must it stand for 5 minutes before serving?
What is the least common denominator for 1/6 and 3/4?
What times 1.5 gives you 10
The median of first five natural number is
7(y-2) 21=(2y)(3) solve the equation
Book Review Directions: Fill in all required fields. Book Title: Author: Number of Pages: Summary of the Plot (1 paragraph of 6-8 sentences): Who is the Protago
Read the excerpt from act 2 of A Doll's House. Nora: What are you going to do? Helmer: [looking among his papers] Settle it. [Enter MAID.] Look here; take this