kaleywalls9
kaleywalls9 kaleywalls9
  • 02-03-2022
  • Mathematics
contestada

nequall es on the very 5. Danny buys 3 gallons of gas for $22.41. Find the unit price.
please help ASAP! ​

Respuesta :

washea5391
washea5391 washea5391
  • 02-03-2022

Answer:

i think its 5x3 and 5x3=15

Step-by-step explanation:

Your Welcome!

Answer Link

Otras preguntas

what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00