Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Here is anther 10+n/6=6
Why is it important to track your progress when working out
In a payday loan, what is considered collateral? A. Maturity date B. Postdated check C. Payday fee D. Cash in the amount of the loan
What happens to the mean of a set of data if you add a constant value to each data piece?
A box of unknown mass is sliding with an initial speed vi = 4.70 m/s across a horizontal frictionless warehouse floor when it encounters a rough section of floo
In drug possession cases, to obtain a conviction the prosecution must prove that the defendant had either actual or _____ possession of the contraband.
Hamdan34 Who built the White House
In the capillaries, hydrostatic pressure (hp) is exerted by __________. hints in the capillaries, hydrostatic pressure (hp) is exerted by __________. blood pres
The risk of an investment losing value due to increases in the cost of living is referred to as:
A shark swims at a rate of 18 feet per second while chasing his prey and then slows down to a rate of 7 feet per second. the shark chases his prey for t seconds