jessisaacs04
jessisaacs04 jessisaacs04
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

help quick ? math problems (geometry) only answer if you know

help quick math problems geometry only answer if you know class=

Respuesta :

JJ478S JJ478S
  • 03-02-2021
If I am remembering this right the answer is 24! I hope that’s right:)
Answer Link

Otras preguntas

A community club that excludes people of color from its membership is an example of: A. passive acceptance. B. institutional racism. C. mental slavery. D. inclu
Workers are loading boxes onto a truck. So far, they have loaded 48 boxes onto the truck. According to their inventory, they still need to load 96% of the boxes
Prescription Terminology Selecting an Abbreviation Which abbreviation indicates that a drug should be taken "three times a day, before meals?" a. 3Xd hc b. bid
(1) took over more and more of the (2) l in the mid-1800s. Because of this, (3) were able to produce more goods. Working conditions for (4) became much worse.
LINKS WILL BE REPORTED BRAINLIEST IF CORRECT Couple this painting with Juvaini's account of Nishapur. What conclusions about the Mongols are you prepared to mak
Solve these inequalities by showing all steps of working b) 5x + 4 < 16 *
Use a ratio box to solve this problem. The price of one model of car increased 10 percent in one year. If the price this year is $17,600, what was the price las
Please help me with 1,2,3,4,5,6 and show me how you get it the answers please I really need help
Lenore pays $10.08 for 3.2 pounds of flour. What is the price per pound of the flour?
someone help NO LINK IM SO FR NO LINKS