gamergirl777
gamergirl777 gamergirl777
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP ME I NEED HELP ITS DUE RIGHT NOW

PLEASE HELP ME I NEED HELP ITS DUE RIGHT NOW class=

Respuesta :

amazingdork39 amazingdork39
  • 03-12-2020

Answer:

a

Step-by-step explanation:

Answer Link
Itzmitchelle
Itzmitchelle Itzmitchelle
  • 07-01-2021

Answer:

I think its the number of months

Step-by-step explanation:

It could be the number of months because its kinda independent. If you think about it, the cost is depending on the number of months-(you pay depending on the number of months). It could also be the $30 because it really doesn't depend on anything.

Hope this helps:)

Answer Link

Otras preguntas

what is the geometric mean between 6 and 20?
Sophia bought 3 yards of trim to put around a rectangular scarf. She wants the width of the scarf to be a whole number that is at least 6 inches and at most 12
the reproductive system of a male mammal provides
Dalia has just enough money to buy either 6 pears and 20 oranges or 12 oranges and 11 pears. A pear costs $ 0.80. How much does an Orange cost ?
The section of the small intestine between the duodenum and ilium?
a rectangle is 3 times as long as it is wide and its perimeter is 120 centimeters. find area.
When 40 is added to the number of miles Karen ran last week, the result is the same as adding 10 to 4 times the number of miles she ran last week. How many mile
how to i do 7/16÷(31/2÷1/2)
What would be the most likely effect of one company buying a competitor?
the volume of a rectangle prism with square bases is 5880 cubic inches. it has a height of 30 inches. find the side length of the square base.